Utrzymanie floty

Potężne narzędzie, które zapewnia automatyczny podgląd wszystkich danych dotyczących utzrymania floty – od przypomnień o przeglądach po zużycie paliwa.

Wszystkie dane w jednym panelu

Szybki dostęp do wszystkich informacji o flocie - o terminach planowanych napraw, ich koszcie, ważności dokumentów, przebiegu itp. Korzystaj z danych historycznych i porównuj pojazdy we flocie, aby podejmować decyzje w oparciu o fakty.

Oblicz efektywność swojej floty pojazdów

Śledź wydajność swojej floty za pomocą zautomatyzowanego i przejrzystego rozwiązania. Niezależnie od specyfiki floty pomoże Ci ono zrozumieć, czy masz wystarczająco dużo pojazdów, czy może za dużo lub za mało?

Узнай больше

Ważne przypomnienia o przeglądach technicznych

Ustaw przypomnienia w oparciu o jedno lub więcej wybranych kryteriów - przebieg, godziny pracy silnika lub liczba dni od ostatniego przeglądu / naprawy. Pomoże Ci to poprawić efektywność konserwacji floty i zaoszczędzić czas poświęcany na kontrolę pojazdów.

Śledź wszystkie koszty naprawy

Wyświetlaj wszystkie koszty naprawy w jednym panelu - informacje o każdej naprawie, dodatkowe notatki, faktury itp. Masz wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania kosztami floty, aby móc obliczyć rentowność i podejmować najlepsze decyzje inwestycyjne.

Łatwe zarządzanie licencjami i dokumentami

Przeglądaj daty wygaśnięcia licencji i innych ważnych dokumentów, a także ustaw automatyczne przypomnienia, aby uniknąć sytuacji, w których pojazdy tracą ważność, gdy znajdują się w innym kraju.

Integracja inteligentnych systemów

Oszczędź czas spędzony na sprawdzaniu daty ważności dokumentów. Nasze rozwiązanie można łatwo zintegrować z innymi systemami, dzięki czemu nie przegapisz ani jednej daty kalibracji tachografu i odnowienia licencji.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach? Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną ofertę.