Monitorowanie temperatury

Niezawodne rozwiązanie telematyczne dla urządzeń chłodniczych, które zapewnia niezawodne monitorowanie, analizę danych i system ostrzegawczy, aby pomóc uniknąć błędów ludzkich lub systemowych.

Śledź dane ładunku i zauważaj błędy

Uzyskaj dokładne dane o swoim sprzęcie chłodniczym i wyświetlaj je w biurze. Terminowe wykrywanie błędów i szybka reakcja pomogą Twojej firmie uniknąć strat finansowych spowodowanych uszkodzeniem ładunku.

Wszystkie dane na prostym wykresie

Użyj prostych, łatwych do zrozumienia wykresów danych temperatury i dostosuj wyświetlane informacje za pomocą filtrów i funkcji zbliżania, aby szczegółowo zbadać określone dane. Połącz kontrolę temperatury z rozwiązaniem do monitorowania GPS, aby zobaczyć, kiedy i gdzie wystąpiły zmiany temperatury.

Współpraca z liderami branży

Nasze rozwiązanie pozwala zobaczyć wszystkie ważne dane dotyczące urządzeń chłodniczych Carrier un Thermo King: Zleconą temperaturę Temperaturę powietrza doprowadzanego Temperaturę powietrza powrotnego

Ułatwia zarządzanie sprzętem i planowanie konserwacji

Otrzymuj powiadomienia z informacjami o sprzęcie chłodniczym, błędach, przypadkach wyłączenia, niezbędnych pracach konserwacyjnych itp. w odpowiednim czasie! W ten sposób możesz zaplanować konserwację i efektywniej zarządzać swoim sprzętem.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia

Skonfiguruj alerty, aby informować kierowców i dyspozytorów, gdy tylko zostaną wykryte nieoczekiwane zmiany temperatury, i chroń swoją firmę przed stratami finansowymi.

Śledź stan baterii

Użyj narzędzia śledzącego Mapon Expert, aby uzyskać dane o stanie baterii i napięciu sprzętu chłodzącego. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w których bateria wyczerpie się z powodu długich okresów bezczynności i zaoszczędzi pieniądze na wymianie.

Analiza czasu pracy silnika i zużycia paliwa

Zobacz, przez ile godzin urządzenia Carrier i Thermo King pracowały w różnych trybach (olej napędowy, elektryczny itd.), Oblicz, ile paliwa zużywają, ile to kosztuje i zapobiegaj kradzieży paliwa.

Łatwa instalacja sprzętu

Aby rozpocząć korzystanie z naszego rozwiązania, potrzebujesz tylko dwóch urządzeń - Carrier Gateway i Thermo King iBox lub Thermo King Bluebox, podłączonych do urządzenia chłodzącego oraz Mapon Expert, który będzie przesyłać dane do systemu Mapon w czasie rzeczywistym.

Integracja z systemami informatycznymi, z których korzystasz

Skorzystaj z naszej funkcji integracji API, aby wysyłać wszystkie dane dotyczące urządzeń chłodniczych i wszystkie alerty do wewnętrznych systemów Twojej firmy.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Pomóż swoim kierowcom poprawić ich nawyki podczas jazdy i zmniejszyć koszty operacyjne!