Kontrola zużycia paliwa

Profesjonalne rozwiązanie, które pomaga kontrolować zużycie paliwa, zużywać je bardziej ekonomicznie i obniżać koszty eksploatacji.

Precyzyjne zużycie paliwa

Monitoruj poziom paliwa w swojej flocie za pomocą precyzyjnych wskaźników poziomu paliwa. Zbadaj średnie zużycie paliwa przez pojazdy w danym czasie. Identyfikuj pojazdy o największym zużyciu paliwa i ich trasy.

Poziom paliwa w czasie rzeczywistym

Monitorowanie poziomu paliwa we flocie w czasie rzeczywistym pomaga przewidywać lokalizację tankowania. To z kolei pomaga lepiej planować trasy, oszczędzając czas i pieniądze firmy.

Wykresy zmian poziomu paliwa

Identyfikuj punkty tankowania i śledź kradzieże paliwa za pomocą dokładnych wykresów.

Szczegółowe raporty

Mapon gromadzi różnorodne informacje, w tym informacje o zużyciu paliwa i przystankach na tankowanie, aby ukazać je wizualnie i pomóc w podejmowaniu najlepszych decyzji. Korzystaj z raportów, aby porównywać pojazdy, kierowców, trasy i zwiększać całkowitą oszczędność paliwa we flocie.

Używaj, gdzie chcesz

Skorzystaj z naszych aplikacji mobilnych na iOS i Androida, aby śledzić kluczowe wskaźniki, w tym zużycie paliwa przez flotę, gdziekolwiek jesteś.

Dokładne wskaźniki paliwa

Mapon wykorzystuje precyzyjne czujniki paliwa, które bezbłędnie współpracują z naszą platformą. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani technicy zainstalują je szybko i profesjonalnie.

Monitorowanie zbiornika paliwa

Śledź ilość paliwa w zbiorniku i pozwól naszemu rozwiązaniu obliczyć dokładną ilość pozostałego paliwa.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach? Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną ofertę.